Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

США і РФ запропонували сторонам конфлікту в Сирії припинити вогонь з 27 лютого

Січень 26, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

США і Росія запропонували сторонам конфлікту в Сирії припинити бойові дії з 00:00 (час Дамаска) з 27 лютого, говориться в спільній заяві США і Росії, поширеному Держдепартаментом США.

При цьому пропозиція не поширюється на «Ісламська держава», Джабхат-аль-Нусра (обидва угруповання заборонені в РФ) і інші терористичні організації, позначені ООН.

«Будь-яка сторона, залучена у військові дії в Сирії, крім ІГІЛ і« Джбахат ан-Нусра », або інших організацій, визнаних терористичними СБ ООН, повідомлять РФ і США, як співголовам МГПС, про прихильність і прийняття умов щодо припинення бойових дій не пізніше 12:00 за часу Дамаска 26 лютого », – йдеться в документі.

У заяві підкреслюється, що ВПС Сирії і ВКС Росії повинні будуть припинити удари по опозиції під час перемир’я в Сирії.

«З метою виконання режиму припинення вогню таким чином, щоб при цьому була забезпечена стабільність і безпеку сторін, що беруть участь в ньому, Росія і США готові працювати разом для обміну відповідною інформацією», – йдеться в спільній заяві.

Як пояснюється в документі, зокрема, йдеться про обмін сукупними даними, що дозволяють розмежувати території, на яких діють групи, які позначили своє прийняття і прихильність угодою про припинення вогню »,

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *