Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Рятувальники евакуювали застряглого раніше на Ельбрусі альпініста

Січень 27, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Альпініст із Астрахані евакуйований вертольотом з сідловини Ельбрусу, повідомив керівник прес-служби ГУ МНС по КБР Кантемир Беров.

«Погодні умови вперше з п’ятниці дозволили використовувати в рятувальних роботах малу авіацію, і не зумів спуститися з Ельбрусу через втрату« кішок »спортсмен був благополучно врятовано», – сказав він «Інтерфаксу» у вівторок.

Беров уточнив, що весь цей час чоловік перебував в хатині на сідловині Ельбрусу на висоті 5300 метрів над рівнем моря.

19 лютого о 15:50 надійшла інформація, що на горі Ельбрус, на висоті 5100 метрів зареєстрована група туристів в кількості двох осіб з міста Астрахань просить про допомогу. До місця події негайно вирушили 11 рятувальників Ельбруського високогірного пошуково-рятувального загону МНС Росії і дві одиниці техніки.

В умовах шквалистого вітру рятувальникам вдалося відшукати на схилі одного з учасників астраханської двійки, його спустили в Терскол. Другий альпініст втратив «кішки» і не міг спускатися, тому залишився ночувати на сідловині Ельбрусу. До нього рятувальники вийшли вранці, але пурга завадила завершенню спасработ.

Вісім рятувальників були зупинені негодою в минулу суботу на висоті 4800 метрів над рівнем моря, де заночували. Вранці шестеро з них продовжили рух до сідловини, на допомогу їм з Терсколу висунулося ще шість рятувальників, але пробитися до блокованому негодою альпіністові тоді знову не змогли.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *