Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Johnson & Johnson виплатить $ 72 млн сім’ї померлої від раку жінки

Січень 28, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Компанія Johnson & Johnson повинна буде заплатити $ 72 млн сім’ї жінки, яка померла від раку яєчників, розвиток якого пов’язують з використанням виробленої компанією присипки.

Як уточнює Sky News, мова йде про дитячу присипці на основі тальку. Проти компанії був поданий позов, так як вона нібито приховувала результати досліджень, що виявили залежність між використанням дитячої присипки і раку яєчників.

Проти Johnson & Johnson було подано кілька сотень позовів, поки в США задоволений тільки один.

Мешканка Алабами Жаклін Фокс більше 35 років користувалася цією присипкою, і три роки тому їй був діагностований рак яєчників. Як заявляла сама Фокс, вже після цього вона випадково дізналася про дослідження, згідно з якими присипка може викликати онкологічне захворювання. Вона померла в жовтні 2015 року в віці 62 років.

Позов проти компанії подав її син вже після смерті Фокс. Суд Сент-Луїса визнав Johnson & Johnson винними в злочинній недбалості, шахрайстві і змові.

У 2013 році суд Південної Дакоти вже приходив до висновку, що деяка продукція компанії може викликати рак, але тоді позивач не отримав матеріальної компенсації.

Як зазначає Associated Press, в 2011 році Johnson & Johnson пообіцяла прибрати «сумнівні компоненти» зі складу товарів для дітей. Склад товарів для дорослих повинен був бути змінений до 2016 року.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *