Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Росстандарт звернувся в Mercedes-Benz за роз’ясненнями з приводу викидів

Січень 29, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Москва. 24 лютого. INTERFAX.RU – Росстандарт запросив у російського підрозділу німецького автовиробника Mercedes-Benz – АТ «Мерседес-Бенц Рус» роз’яснення та матеріали з проблеми фальсифікації даних про викиди дизельних автомобілів Mercedes-Benz.

Як говориться в повідомленні відомства, за результатами аналізу отриманих відомостей «будуть прийняті рішення відповідно до чинного законодавства».«Інформація про дії Росстандарта буде опублікована додатково», – наголошується в повідомленні.

Mercedes-Benz звинувачується в США в істотному перевищенні його автомобілями гранично допустимих норм викидів в навколишнє середовище. До суду американського штату Іллінойс був поданий колективний позов проти Mercedes-Benz. У ньому стверджується, що в 14 моделях автомобілів з дизельними двигунами, що використовують технологію BlueTec, викиди оксидів азоту багаторазово перевищують показники, зазначені в офіційних документах.

Твердження про те, що технологія BlueTec, є найбільш чистою в світі дизельних моторів, «вводить в оману і бреше», зазначалося в позові.

За даними Deutsche Welle, гранично допустимі в США показники по викидах оксиду азоту були перевищені в 19 разів. Більш того, при роботі двигуна при температурах нижче 10 градусів за Цельсієм йдеться про 65-кратному перевищенні норми.

Представники Mercedes-Benz відзначають, що ніяких підстав для позову немає. У компанії розглядають документи і готуються захищати свою позицію в суді. У Mercedes стверджують, що всі моделі автомобіля відповідають встановленим нормам, і компанія не займається маніпуляцією даних.

Продажі легкових автомобілів Mercedes-Benz в Росії, згідно з даними Асоціації європейського бізнесу, скоротилися на 15%, до 41,614 тис. Штук.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *