Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Brent подешевшала до $ 32,87 за барель

Січень 30, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Країни-виробники нафти не будуть скорочувати видобуток з метою зниження перевиробництва, але Саудівська Аравія готова продовжувати переговори про заморожування рівня видобутку, сказав міністр нафти саудівської Аравії Алі аль-Наїмі.

На цих заявах світові ціни на нафту падали в середу на 2%, Brent впала нижче $ 33 за барель.

«Заморожування – це початок процесу. Ми можемо домовитися з основними виробниками не додавати додаткових барелів, тоді великі запаси палива на ринку повинні з часом скоротитися. Це не означає зниження виробництва. Такого не станеться », – сказав він у вівторок на конференції в Х’юстоні.

Тим самим Ер-Ріяд дав зрозуміти, що не буде рятувати світовий ринок від перевиробництва, а також підтвердив незмінність своєї ринкової стратегії, яка стала одним з факторів, що сприяли обвалу в цьому році світових цін на нафту до рекордних з початку 2000-х років відміток.

Вважається, що на ринок щодня надходить 1 млн барелів зайвої нафти.

«Треба дати можливість працювати ринку. Але треба і зберігати пильність, нам потрібно краще розуміти мінливу ринкову динаміку і бути готовими реагувати, коли на ринку трапляються провали і відбувається надмірне збільшення волатильності », – сказав саудівський міністр.

За його словами, найменш ефективні виробники нафти повинні або знизити витрати, або піти з ринку. Міністр зазначив, що Саудівська Аравія здатна отримувати прибуток і при $ 20 за барель.

Тегеран, який знаходиться в процесі постсанкціонного відновлення нафтової промисловості, підтвердив у вівторок, що відкидає можливість заморожування видобутку нафти на нинішньому рівні.

Міністр нафти країни Биджан Намдара Занганех назвав пропозицію про зниження видобутку Іраном в нинішніх умовах «сміховинним», повідомило іранське агентство Press TV.

Міжнародне енергетичне агентство (МЕА) заявило на цьому тижні, що пропозиція і попит на ринку нафти повернуться до збалансованого рівня не раніше 2017 року, що обмежує потенціал зростання цін в середньостроковій перспективі.

МЕА очікує, що видобуток сланцевої нафти в США знизиться в поточному році і в наступному, однак потім показник буде рости до 2021 року – і Штати стануть основним локомотивом зростання світового видобутку. Агентство прогнозує, що Іран змінить Ірак в якості головного джерела приросту видобутку серед країн ОПЕК.

Як повідомляє агентство Bloomberg, квітневі ф’ючерси на нафту марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 7:55 (за київським часом) знизилися на 1,2% – до $ 32,87 за барель.

Котирування ф’ючерсів на нафту WTI на березень на торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до зазначеного часу впали на 2,1% – до $ 31,19 за барель.

Як заявив у неділю міністр енергетики РФ Олександр Новак, переговори з приводу заморозки видобутку нафти можуть завершитися до 1 березня.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *