Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

НАТО назвало зміцнення країн-партнерів важливим елементом своєї стратегії

Січень 30, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Будівництво та модернізація оборонних потенціалів не входять в НАТО країн Східної Європи, Близького Сходу і Північної Африки – важливий елемент зміцнення безпеки Європи, заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг.

«Ми повинні бути готові перекидати в райони криз і розгортати там великі бойові сили, як це було на Балканах і в Афганістані. Але в перспективі краще запобігати кризам, ніж потім гасити їх », – сказав він, виступаючи у вівторок в міжнародному комітеті Європарламенту.

«Краще будувати і зміцнювати збройні сили країн на місці, ніж перекидати туди іноземні війська», – пояснив Столтенберг.

«Кризи, які ми спостерігаємо, ясно показують, що безпека Європи залежить від стабільності сусідів. Відносини НАТО з партнерами – це головний інструмент просування стабільності, верховенства права і прав людини », – підкреслив генсек НАТО.

За його словами, на східному напрямку «НАТО працює з Україною, Грузією і Молдовою, щоб ті краще могли чинити опір зовнішньому тиску». «Ми так чи інакше допомагаємо їм будувати і зміцнювати оборонний потенціал, модернізувати державні структури, проводити реформи», – сказав Столтенберг.

На півдні, за його словами, «партнерство охоплює Близький Схід і Північну Африку».

«Ми зміцнюємо оборонний потенціал Йорданії, а в березні почнемо навчання іракських офіцерів. Ми також працюємо з Тунісом в галузі підготовки спеціальних сил і розвідки, готові надати допомогу Лівії, якщо попросить її уряд національної єдності », – додав генсек НАТО.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *