Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

У Сирії на авіабазі «Хмеймім» для російських військових заспіває Розенбаум

Січень 30, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Олександр Розенбаум і ансамбль пісні і танцю Чорноморського флоту виступлять на авіабазі «Хмеймім» в Сирії, де базується авіагрупа ВКС РФ, в День захисника Вітчизни, повідомив начальник Управління культури Міноборони РФ Антон Губанков.

«Ми провели своєрідне опитування серед військовослужбовців на авіабазі« Хмеймім »і з’ясували художні уподобання, в тому числі музичні. І багато в якості бажаних артистів називали Олександра Яковича Розенбаума. І ми зробили такий подарунок – великий сольний концерт », – сказав він.

«Крім того, ми привезли дуже цікаву фотовиставку спільно в Російським військово-історичним товариством, – зазначив Губанкова. – Ця виставка присвячена Року кіно, і вона розповідає про невідомі моментах зйомок відомих фільмів ».

За його словами, виставка протягом місяця буде працювати в Сирії, а потім буде направлена ​​в російські гарнізони.

Як розповів начальник Управління культури, на авіабазі також буде організована виставка Студії військових художників імені М. Б. Грекова. «Ми намагаємося, щоб дозвілля наших військовослужбовців був гідним, і багато в чому опираємося на їхні побажання», – пояснив Губанкова.

Раніше міністр оборони Росії генерал армії Сергій Шойгу привітав з Днем захисника Вітчизни учасників військової операції в Сирії і розпорядився про нагородження і присвоєння ряду військовослужбовців позачергових військових звань.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *