Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Ердоган заявив про необхідність продовження вогню по відношенню до курдського ополчення

Січень 31, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган вважає, що загони курдського ополчення не повинні підпадати під режим припинення вогню в Сирії.

«Якщо на« Ісламська держава »і« Фронт ан-Нусра »(угруповання, заборонені в Росії – ІФ) режим припинення вогню не поширюється, то курдські угрупування« Демократичний союз »і« Загони народної самооборони »також повинні бути поза режимом припинення вогню» , – сказав він, виступаючи в середу перед представниками влади в Анкарі.

22 лютого Росія і США домовилися про перемир’я в Сирії, яке має набути чинності 27 лютого.

Президент Росії Володимир Путін озвучив умови, на яких опівночі в суботу в Сирії повинні бути припинені бойові дії. «До полудня 26 лютого всі воюючі в Сирії сторони повинні підтвердити нам або американським партнерам свою прихильність припиненню вогню», – сказав Путін. За словами президента РФ, «російські і американські військові спільно, на картах визначать території, на яких діють такі угруповання». «Проти них бойові операції збройних сил САР, російських збройних сил і очолюваної США коаліцією вестися не будуть», – зазначив російський лідер.

Припинення вогню в Сирії не буде поширюватися на «Ісламська держава» (угруповання заборонена в РФ) і інші терористичні організації, визнані такими СБ ООН.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *