Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

Екс-глава «Прем’єр Естейт» визнана винною у справі Банку Москви

Лютий 1, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Міщанський суд Москви в середу визнав винною екс-главу компанії «Прем’єр Естейт» Світлану Тимоніну в пособництві розтраті в рамках справи про розкрадання коштів Банку Москви. У середу було оголошено мотивувальна частина вироку.

Сама Тимонина в даний час знаходиться під підпискою про невиїзд.

В кінці 2010 року Слідчий департамент МВС РФ порушив справу щодо колишнього президента Банку Москви Андрія Бородіна і його заступника Дмитра Акулініна. Їх звинуватили в шахрайстві з коштами з міського бюджету на 12,76 мільярда рублів через кредит ЗАТ «Прем’єр Естейт», який видав Банк Москви.

За версією слідства, колишні топ-менеджери «при пособництві президента ЗАТ« Кузнецький міст девелопмент »Бориса Шемякіна і гендиректора ЗАТ« Прем’єр Естейт »Тимоніної шляхом шахрайства викрали понад 12,5 млрд рублів, що належать керованої ними організації».

Бородін і Акулінін були оголошені в міжнародний розшук, після чого заочно заарештовані рішенням Тверського суду. Шемякіну у вересні 2011 року було обрано запобіжний захід у вигляді застави, після чого він покинув територію РФ.

Раніше суд виніс вирок двом іншим фігурантам справи, менеджерам Банку Москви Аллі Аверін і Костянтину Сальнікову, вони були засуджені до чотирьох і чотирьох з половиною років колонії відповідно. Крім того суд задовольнив цивільний позов банку, згідно з яким вони повинні виплатити 1 млрд рублів.

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *