Menu

© 2012 BlogName - All rights reserved.

Актуальні події в Україні та світі .

Категорії

Недавні записи

РФ оскаржить рішення ЄСПЛ про компенсацію Навальному у справі «Кировлеса»

Лютий 2, 2017 - Author: Kodid - Коментарів немає

Росія оскаржить рішення Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), який постановив, що РФ повинна виплатити опозиціонеру Олексію Навальному і його партнеру Петру Офіцерову більше 80 тис. Євро в якості компенсації за кримінальне переслідування по «справі Кировлеса», повідомили в прес-службі Мін’юсту РФ .

«Постанова Європейського суду з прав людини у справі« Навальний і Офіцерів проти Росії »буде оскаржено Мін’юстом Росії на розгляд Великої палати ЄСПЛ в терміни, встановлені Конвенцією про захист прав і свобод людини», – йдеться в повідомленні прес-служби, що надійшов в середу на запит «Інтерфаксу».

У ньому наголошується, що «відповідна правова позиція влади РФ буде формуватися Мін’юстом Росії з урахуванням думки компетентних федеральних органів держвлади і на основі прецедентної практики ЄСПЛ, в тому числі підтверджує пріоритетне право національних судів на інтерпретацію і застосування національного законодавства».

Напередодні ЄСПЛ постановив, що в ході розгляду так званої «справи Кировлеса» в 2013 році було порушено права звинувачувалися в розтраті Олексія Навального і бізнесмена Петра Офіцерова на справедливий розгляд (стаття 6-1 Європейської Конвенції з прав людини).

В опублікованому рішенні суду говорилося: «російські суди визнали заявників (Навального і Офіцерова) винними у злочині, що складався в здійсненні дій, яких не можна відрізнити від законної підприємницької діяльності; іншими словами, було допущено довільне тлумачення закону в порушення прав обвинувачених ».

ЄСПЛ постановив, що Росія зобов’язана виплатити Навальному і Офіцерову в якості компенсації в цілому більше 80 тисяч євро.

18 липня 2013 року Ленінський суд в Кірові засудив Навального до п’яти років ув’язнення за звинуваченням у розкраданнях на підприємстві «Кировлес».Інший фігурант справи – Офіцерів – був засуджений на чотири роки. Обох взяли під варту в залі суду, однак на наступний день звільнили під підписку про невиїзд до вступу вироку в силу. Пізніше Кіровський облсуд змінив вирок обом фігурантам, замінивши реальне покарання на умовний термін і штраф в 500 тис. Рублів.

Люблінський суд Москви в середині травня, розглянувши подання ФСВП про зміну засудженому умовного терміну на реальний у справі «Кировлеса», відхилив його, проте продовжив випробувальний термін на три місяці, тобто до квітня 2019 року.

Навальний отримав 5 лет19 фотографій

Categories: Головне

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *